Hakkımızda

FERDİ ÇAM Hakkında

03.12.1988 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde dünya’ya geldi. İlkokul İstanbul’a bağlı kartal ilçesinde bulunan Zekeri’ ye Güçer de tamamlayıp. Olumsuz hayat şartlarından dolayı eğitimini yarıda bırakıp iş hayatına başladı.

2000 yılında kartal oto sanayi sitesi Bilimsel otomotiv  servisinde elektrik-elektronik- klima üzerinde 2008 yılına kadar çalıştı. 2008 yılında askere gidip geldiğinde kendinisi yeni maceralar bekliyordu.2010-2012 yıllarında VOLKSWAGEN Rekor otomotivde çalışarak kendisini daha da tecrübeli hala getirerek 2012 yılında KOSİFLER oto hasar bölümü mekanik-elektrik bölümünde 2016 yılına kadar çalıştı.

Artık kazandığı tecrübeleri daha da ileriye taşımayı hedefleyerek 2017 yılında OTOHAUS adında kendi firmasını kurmaya kadar verir. Şuan hala hizmette bulunan ve 27 Siğorta şirketiyle anlaşması bulunan firma geniş hizmet politikası ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

 

OTOHAUS Hakkında

OTOHAUS (SESS Otomotiv Sanayi İnsaat Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Ltd. Şti.), araçların hasarının giderilmesinden sonra da müşteri ilişkilerine önem veren, aracınızla ilgili aklınıza takılan her konuda rahatlıkla arayabileceğiniz bir ortam sunuyor.

Hepimiz aracımıza değer veririz. Etkili bir iletişim ve bilgilendirmenin müşterilerimiz için önemli bir hizmet olacağını düşünerek, onarımın her aşamasında, yapılan çalışmaların aşama aşama aktarılmasının bize duyulan güveni arttıracağına inanıyoruz.

Bu doğrultuda, onarıma ihtiyacı bulunan aracınıza ne yapılması gerektiği konusunda siz müşterilerimizi detaylı bir şekilde bilgilendirip, gerekli çalışmalara başlamak bizim için çok önemlidir.

Otonuz, dilediğiniz yerden teslim alınır ve istediğiniz yerde iade edilir.

Aracınızı kendi aracımız gibi düşüneceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi tercihiniz, hizmet kalitesinde bir daha vazgeçemeyeceğiniz bir başlangıç olacaktır.